Psihologi, kuri strādā valsts psihiatriskajā un narkoloģiskajā aprūpē
Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra stacionārā (Tvaika ielā)
Gļebs Frolovs (psiholoģiskā izpēte)
Ineta Jansone (psiholoģiskā izpēte)
Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra ambulatorajā nodaļā
Inga Broka (psiholoģiskā izpēte)
Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra tiesu psiholoģiskās ekspertīzes
Evija Strika
Indra Freimane
Ilze Jansone
Jeļena Arnese - Lihačova
Irina Samoilova
Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra piespiedu ārstēšanas nodaļa (Laktas ielā)
Anita Čodere
Daugavpils psihiatriskā slimnīca
Marina Osipova (psiholoģiskā izpēte ambulatori un stacionārā, ģimenes psihoterapija, treniņgrupas, kompleksās ekspertīzes),
Tatjana Koroļkova (bērnu psiholoģiskā izpēte ambulatori un stacionārā, ekspertīzes),
Zita Žukova (pieaugušie ambulatori un stacionārā, spec.DEĀK, treniņgrupas, Dienas centra klienti),
Faina Raubiško (pieaugušie ambulatori un stacionārā, spec.DEĀK ; ģimenes psihoterapija)
Neirožu klīnika "Dzintari"
Elīna Zariņa (autogēnā treniņa nodarbību vadītāja),
Jekaterina Šalajeva (grupu terapijas nodarbību vadītāja),
Natālija Ņemiro (pāru konsultācijas),
Inga Laisa (kustību terapijas vadītāja, nav klīniskais psihologs),
Agnija Gornava (mākslas terapija un kino terapijas vadītāja)
VSIA slimnīca "Ģintermuiža"
Ilva Jermacāne (psiholoģiskā izpēte),
Inga Šturme (psiholoģiskā izpētef),
Iveta Baškevica (psiholoģiskā izpēte, bērnu tiesu psiholoģiskās ekspertīzes),
Sandra Kristone (psiholoģiskā izpēte),
Simona Saulīte (psiholoģiskā izpēte, konsultēšana)
VSIA "Piejūras slimnīca"
Kristīne Siļčonoka f(psiholoģiskā izpēte, konsultēšana) Raisa Rimere(psiholoģiskā izpēte)
Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca
Inese Sniķere (psiholoģiskā izpēte)
Antra Pinne (psiholoģiskā izpēte)
Psihiatriskā profila nodaļa Bērnu klīniskā slimnīcā "Gaiļezers"
stacionārā:
Nora Razgaila
Zane Siliņa
ambulatori:
Olga Sakoviča
Anita Čodere
Jūlija Tepļakova
Andžela Kauškale
Garīgās veselības ambulatorās aprūpes centrs (Rīgā)
Elga Legzdiņa
Rīgā Minesotas programma
Marika Šulce
Žanna Grundāne
Jelgavas Minesotas programma
Jautrīte Dišlere
Magdalēna Pranaite
Jelgavas VSIA slimnīca "Ģintermuiža" narkoloģijas nodaļa
Agita Soloveiko
SIA Akrona 12, "Minesotas programma"
Natālija Dauberga